Gołdapski Fundusz Lokalny

Konkurs Działaj Lokalnie 2021

Opublikowano: piątek, 23 kwiecień 2021 19:20

Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny z informuje, iż rozpoczął się nabór do lokalnego konkursu grantowego  w ramach Programu DZIAŁAJ LOKALNIE 2021.  

W ramach programu Działaj Lokalnie 2021 wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego.

 

Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej, a także przewidują działania zmniejszające negatywne skutki epidemii.

Wnioskodawcy na realizację zadania mogą otrzymać dotację do 6 000 zł.

W Konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które mają siedzibę w gminach: Banie Mazurskie, Budry, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Kruklanki, Pozezdrze.

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ do dnia 24.05.2021 roku.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Konkurs dofinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie XII Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny oraz ze środków gmin: Banie Mazurskie, Budry, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Kruklanki i Pozezdrze.

 

Attachments:
FileFile size
Download this file (Klauzula_informacyjna_GFL.pdf)Klauzula_informacyjna_GFL.pdf454 kB
Download this file (Regulamin_DL_2021.pdf)Regulamin_DL_2021.pdf849 kB