Gołdapski Fundusz Lokalny

Grantowy - Działaj Lokalnie (DL) 2015

Nabór wniosków do II edycji konkursu Działaj Lokalnie IX - 2015 r.

Opublikowano: niedziela, 14 czerwiec 2015 18:31

Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny z przyjemnością informuje, iż rozpoczęła się II edycja naboru do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu "DZIAŁAJ LOKALNIE IX? - 2015 r.

W II edycji Programu "Działaj Lokalnie IX? wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się w Regulaminie konkursu (plik do pobrania).

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ do dnia 30 czerwca 2015 roku.

W konkursie nie należy składać wersji papierowych wniosków. Data złożenia wniosku jest jednoznaczna z datą złożenia go w generatorze.

W konkursie o dofinansowanie nie mogą ubiegać się organizacje, które otrzymały dotację w tym roku z "Działaj Lokalnie IX".

Dodatkowe informacje na temat konkursu realizowanego w ramach "Działaj Lokalnie IX - 2015 r.? można uzyskać pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zachęcam do udziału

Zbigniew Mieruński

Prezes Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny

 

Konkurs dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Gołdapskiego Funduszu Lokalnego realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny oraz ze środków gmin: Banie Mazurskie, Budry, Dubeninki, Gołdap i Pozezdrze.