Gołdapski Fundusz Lokalny

Szkolenie: Jak animować z wykorzystaniem narzędzi internetowych

Opublikowano: niedziela, 29 listopad 2020 20:01

Zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z powiatu gołdapskiego na szkolenie: „Jak animować z wykorzystaniem narzędzi internetowych” w dniach 17 i 18 grudnia 2020 r. o godz. 10.00 w trybie on-line.   

 

Zapraszamy osoby zainteresowane poszerzeniem wiedzy i umiejętności w zakresie wykorzystania narzędzi internetowych do prowadzenia działań animacyjnych w społecznościach lokalnych.

Szkolenie jest bezpłatne.

Zgłoszenia do 12.12.2020 r. z podaniem nazwy organizacji i nazwiska osoby uczestniczącej oraz kontaktu prosimy przesyłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu prosimy przesłać także indywidualne zagadnienia z którymi chcieliby Państwo zapoznać się w trakcie szkolenia.

Zgłoszeni uczestnicy do dnia 16.12.2020 r. otrzymają link do platformy internetowej na której będzie prowadzone szkolenie.

Szkolenie realizowane w ramach projektu „Działaj lokalnie” dofinasowanego przez Gminę Gołdap oraz projektu „Centrum Wspierania Aktywności Społecznej” dofinansowanego przez Powiat Gołdapski  .

Serdecznie zapraszamy.